Výměna článků

Výměna článků patří mezi nejefektivnější metody linkbuildingu. Postup je jednoduchý – pro vaše stránky vyhledáme vhodné partnery pro výměnu. Obě strany vytvoří delší články (kolem 300 slov) s odkazy. Na závěr umístí obě strany na své weby články partnerů. Výměna PR článků tak často bývá efektivnější než výměna do sekcí "Odkazy" se stovkami partnerů nebo do patičky všech stránek webu.

V ideálním případě je vhodné domluvit výměnu mezi stránkami, které jsou zaměřené na související témata. Pokud budou články obsahovat kromě odkazu i skutečně přínosné informace pro uživatele, budou efektivně podporovat optimalizaci pro vyhledávače.

Postaráme se o výměnu článků

Chcete vylepšit pozice stránek ve vyhledávačích a získat kvalitní zpětné odkazy? Zajistíme pro vás výměnu článků – od zprostředkování výměny až po napsání článků. A to jak formou 2-way (články partnerů umístíme na vaše stránky), tak i metodou 3-way (články partnerů umístíme na vlastní weby).

Pokud chcete, aby vám výměna článků přinesla výrazné zlepšení pozic ve vyhledávačích, kontaktujte nás.

Máte zájem o výměnu článků?

Aktuálně zajišťujeme výměnu pro stránky s následujícím zaměřením:

  • auto moto, náhradní díly, 
  • hubení škůdců, úklid, 
  • zdraví, zdravotnictví, 
  • výškové práce, kácení stromů, 
  • ubytování, hotely, Jizerské hory.

Pokud máte zájem o výměnu článků, kontaktujte nás. Posoudíme a odpovíme na každou nabídku - bez ohledu na velikost nebo ranky webu.